Про нас

Ми готові надати професійну допомогу у вирішенні широкого спектру завдань, надати інформаційну правову підтримку, яка допоможе Вам знайти вирішення актуальних питань.

Кваліфікований і доброзичливий колектив нотаріальної контори, допоможе Вам вирішити будь-які запитання, надасть професійну допомогу в підготовці необхідних документів.

У нас Ви зможете оформити різні документи: договори, в тому числі купівлі-продажу, дарування, користування, позики, шлюбний договір; картки із зразками підписів і відбитка печатки; заяви; довіреності; копії документів, а також проконсультуватися у нотаріуса з усіма додатковими юридичних питань.

У нотаріальній конторі працює досвідчений і кваліфікований персонал. Ми цінуємо Ваш час, персонал нотаріальної контори намагається обслуговувати відвідувачів швидко і якісно, ​​не створювати черг.

Якщо Ви цінуєте свій час або у Вас немає можливості приїхати особисто, нотаріус здійснює виїзд в офіс або на будинок. Якщо виникла така необхідність, просимо Вас заздалегідь зателефонувати і узгодити час візиту з нотаріусом.

На сайті Ви можете ознайомитися з режимом роботи нашої нотаріальної контори, розмірами тарифів і документами, які необхідно подати для здійснення конкретної нотаріальної дії.

Крім того, на сторінках нашого сайту ви можете прочитати статті, які допоможуть вам бути в курсі змін законодавства, ви зможете дізнатися про свої права та питаннях, які можна вирішити в нотаріальній конторі без звернення до суду.

Прийом ведеться як в порядку живої черги, так і за попереднім записом.